DÖK nap és év végi programok az iskolában

2013. június 13-án a Kölesdi Béri Balogh Ádám Iskolában Diákönkormányzati (DÖK) napot tartottak, míg 14-én az osztályok maguk szervezte kirándulásokon ismerdedtek a természettel és szűkebb környezetükkel.

Esemény időpontja: 2016.06.14
2016-06-10

2013. június 13-án a Kölesdi Béri Balogh Ádám Iskolában Diákönkormányzati (DÖK) napot tartottak.

Reggel az iskola tanulói a tornateremben Suligyűlésre gyülekeztek, ahol az iskola igazgatója, János Zoltán köszöntője után minden versenyen részt vett csoport bemutatkozott, és a szerzett érmekkel, oklevelekkel állhatott az iskola színe elé.
Sokszínű eredménynek lehettünk tanúi.

Először a rajzversenyek résztvevői, nyertesei mutatkoztak be, majd a szavalóverseny alsós és felsős résztvevőit a helyesírási verseny helyezettjeit, levelező versenyek résztvevői következtek.

A sporteredményei mellett nem lehet elhanyagolni, hogy nem csak a helyezések, de a résztvevők száma is dicséretes.

Tízórai után egyéni döntés és érdeklődés alapján előadásokat hallgattak a gyerekek.

Diófásiné Kajdi Valéra interaktív foglalkozásán Tégy az egészségedért címmel kaptak hasznos tanácsokat,

Pálfiné Ament Ágnes arcfestéssel kedveskedett az érdeklődőknek,

az udvaron Nagy László és Szűcs István jóvoltából kerékpáros ügyességi verseny vette kezdetét,